Antalya Çilingir Fiyatları | Antalya Çilingir Servisi

Antalya Çilingir Fiyatları

Antalya çilingir fiyatlarını mı öğrenmek istiyorsunuz?

Öyle ise doğru adrestesiniz, Öncelikle belirtmek gerekirse Antalya çilingir çağırma fiyatlarının değişmesine sebep olan etkenlerin yol mesafesi yani anahtarcı ustasının yolda geçirdiği zaman, yapılacak olan işin uzunluğu, yapılacak olan işin zamanı gece gündüz olarak açıklama aşağıda belirtilmiştir. Diğer etkenler işe yapılacak olan hizmetler için kapının kilitli olup olmadığı, kilitli olmayan kapı açma ücreti kısmen kilitli kapı açma ücretinden daha uygun olacaktır aşağıda detaylı olarak açıklanmıştır. Kilitli olmayan kapı açtıracaksanız kilitli kapı açtırmaktan daha uygun olacaktır o konuda kilitsiz kapı açtırmak isteyenler kilitli kapı açtırmak isteyenlere göre biraz daha şanslıdır. Çilingir ücreti ne kadar çilingir kapı açma ücreti kaç TL kaç para gibi benzeri sorular için aşağıda açıklamalı olarak ücretler belirtilmiştir.

Kilitli kapı açtırmaya sebep olan etkenleri ise söyle sıralayabiliriz. Çelik kapınızı sabah işe çıkarken güzel bir şekilde kilitlediniz ve işe gittiniz burada sorun yok, akşama kadar çalıştıktan sonra gece elinizde ev için alınmış eşyalarla birlikte binanın önüne geldiniz bina kapısına anahtarı soktunuz bina kapısı açıldı ve binanın içerisine girdiniz buraya kadar sorun yok. Her şey çok güzel evinizin bulunduğu kata çıktınız ve o çok güvendiğiniz çelik kapı göbeğine anahtarı soktunuz çevirmeye çalıştınız ama baktınız anahtar dönmüyor ya da anahtar dönüyor ama kilit göbeği görevini yapmıyor, biraz uğraştıktan sonra kapıyı açabileceğinize umudunuz kalmıyor bu sebepten dolayı Antalya çilingir servisini aramak durumunda kalıyorsunuz. Sabah çelik kapı kilidini kilitleyip çıktığınızdan dolayı kapı kilitli şekilde doğal olarak bu durumda Antalya Çilingir servisi kapı kilitli olduğu için gelince kilitli kapı açma ücreti üzerinden ücretlendirecektir. Antalya ’da kilitli kapı açma çilingir fiyatları aşağıda detaylı olarak belirtilmiştir.

Kilitli kapı açmaya sebep olan etkenler sadece bu kadar değildir. Örnek olarak göstermek gerekirse Antalya kilitli kapı açma ücreti konusunu tekrar başa alalım. Evinizin çelik kapısını sabah işe giderken güzel bir şekilde kilitlediniz ve işe gittiniz burada sorun yok, akşama kadar çalıştıktan sonra gece geç saatlere doğru elinizde ev için alınmış eşyalarla birlikte binanın önüne geldiniz bina kapısına anahtarı soktunuz bina kapısı açıldı ve binanın içine girdiniz buraya kadar sorun yok. Her şey çok güzel evinizin bulunduğu kata çıktınız ve çelik kapının anahtarını aramaya başladınız sağ cebe baktınız sol cebe baktınız çantanıza baktınız iş yerine gecenin bir yarısı gidip baktınız ama evin anahtarı yok baktınız anahtar yok. Artık anahtarı gün içerisinde bir yerde kayıp ettiğinize emin oldunuz ve ev kapısını açtırmak için Antalya Çilingir servisini aradınız. Sabah çelik kapı kilidini kilitleyip çıktığınızdan dolayı kapı kilitli şekilde olacaktır doğal olarak bu durumda Antalya Çilingir servisi kapı kilitli olduğu için gelince kilitli kapı açma ücreti üzerinden ücretlendirecektir. Antalya’da kilitli kapı açma çilingir fiyatları aşağıda detaylı olarak belirtilmiştir.

Kilitsiz kapı açtırmaya sebep olan etkenleri şu şekilde sıralayabiliriz. Çelik kapınızı açık bırakarak ev dışına bina içerisine geçtiniz ya da yan komşuya seslenmek için kapıyı açık bıraktınız hemen eve döneceğim zaten diye düşündünüz ama fırtına rüzgâr gibi etkenlerden dolayı kapı kendiliğinden kapandı yanınızda yedek anahtarınızda yok. Diyelim ki ev arkadaşınız ya da ailenizden birisine ulaşıp onun anahtarı ile açacaksınız ama diğer anahtar iç taraf da kapı göbeğinin üzerinde takılı ise bütün uğraşlar nafile olacaktır. Anahtarı çelik kapı göbeğine sokamayacaksınız soksanız dahi anahtarı döndüremeyeceksiniz kapı arkasında diğer anahtar var çünkü. Baktınız ne yapsanız olmayacak Antalya çilingir servisini çağırmaktan başka çare yok önce telefonunuzdan internet tarayıcısına Antalya çilingir fiyatları ne kadar diye yazıp arattınız fiyatları gördükten sonra en uygun ücrete kapınızı açacak olan Antalya anahtarcı ustası çağırdınız ve kapınızı açtırdınız. İşte burada Antalya çilingir servisi kilitsiz kapı açma ücreti üzerinden ücretlendirecektir. Kilitsiz kapı açma ücretleri aşağıda detaylı olarak belirtilmiştir.

Gece çilingir tarifesi var mı? Diye akıllarda sorular oluşuyor evet gece çilingir ücretleri gündüz mesai saatlerine göre biraz daha yüksek ücretlendirmeye sebep oluyor. Antalya’da gece çilingir ücretlerinin değişmesine sebep olan etkenler ise artık ustanın dinlenme sahasına yani evine çekildiği zaman. Anahtarcı ustası dinlenebilecek ki sabah dinç bir şekilde anahtarcı iş yerine gidip iş yerini açıp önceki günden kalan işlerini halledecek ya da gün içinde gelen müşterilere dinç bir şekilde ilgi gösterip müşterileri memnun edecek. İşte burada gece Antalya çilingir servisine çıkıp çıkmadığı konusunda detaylar var. Gece çilingir servisine çıkan bir usta 1 saatlik yol gidecekse bunun 1 saatlik dönüşü olacaktır etti 2 saat yarım saat sizin orda çalıştığını düşünürsek etti 2.5 saat eve döndüğü zaman yarım saatte oyalandı varsayalım etti 3 saat bir insanın dinlenme yani uyma süresi günlük 8 saat gitti 3 saat bu usta sabah 5 saatlik uyku ile iş yerine giderse verimli çalışabilir mi? Sizce çalışamaz ondan dolayı gece mesai saatleri dışında gelen çilingir servisi taleplerinde ücret farkı oluşmaktadır. Gece çilingir fiyatları ile ilgili detay aşağıda belirtilmiştir.


Antalya'da Çilingir Hizmetleri İçin 7/24 gece gündüz demeden bize ihtiyacınız olduğu her an iletişime geçerek uygun fiyat politikası ile çilingir hizmetleri talep edebilirsiniz.

Antalya'da çilingir servisi sağladığımız mahallerin listesi.

Güzeloba Mahallesi Çilingir

Meydankavağı Mahallesi Çilingir

Varsak Karşıyaka Mahallesi Çilingir

Çağlayan Mahallesi Çilingir

Hurma Mahallesi Çilingir

Kuzeyyaka Mahallesi Çilingir

Yenigün Mahallesi Çilingir

Kızıltoprak Mahallesi Çilingir

Konuksever Mahallesi Çilingir

Teomanpaşa Mahallesi Çilingir

Şirinyalı Mahallesi Çilingir

Kızılarık Mahallesi Çilingir

Yeşilbahçe Mahallesi Çilingir

Fener Mahallesi Çilingir

Pınarbaşı Mahallesi Çilingir

Liman Mahallesi Çilingir

Güneş Mahallesi Çilingir

Siteler Mahallesi Çilingir

Uncalı Mahallesi Çilingir  

Düdenbaşı Mahallesi Çilingir

Gündoğdu Mahallesi Çilingir

Ahatlı Mahallesi Çilingir

Karşıyaka Mahallesi Çilingir

Habibler Mahallesi Çilingir

Şafak Mahallesi Çilingir

Yeniköy Mahallesi Çilingir

Etiler Mahallesi Çilingir

Ulus Mahallesi Çilingir

Güvenlik Mahallesi Çilingir

Yeni Mahallesi Çilingir

Gürsu Mahallesi Çilingir

Kültür Mahallesi Çilingir

Özgürlük Mahallesi Çilingir

Meltem Mahallesi Çilingir

Muratpaşa Mahallesi Çilingir

Hüsnü Karakaş Mahallesi Çilingir

Cumhuriyet Mahallesi Çilingir

Yeni Emek Mahallesi Çilingir

Kanal Mahallesi Çilingir

Ünsal Mahallesi Çilingir

Dutlubahçe Mahallesi Çilingir

Üçgen Mahallesi Çilingir

Yeşilyurt Mahallesi Çilingir

Soğuksu Mahallesi Çilingir

Yeşiltepe Mahallesi Çilingir

Varlık Mahallesi Çilingir

Gazi Mahallesi Çilingir

Şelale Mahallesi Çilingir

Emek Mahallesi Çilingir

Yıldız Mahallesi Çilingir

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Çilingir

Fevzi Çakmak Mahallesi Çilingir

Molla Yusuf Mahallesi Çilingir

Toros Mahallesi Çilingir

Yükseliş Mahallesi Çilingir

Bayındır Mahallesi Çilingir

Öğretmenevleri Mahallesi Çilingir

Yüksekalan Mahallesi Çilingir

Güzeloluk Mahallesi Çilingir

Sedir Mahallesi Çilingir

Yeni Doğan Mahallesi Çilingir

Altındağ Mahallesi Çilingir

Fabrikalar Mahallesi Çilingir

Altınkum Mahallesi Çilingir

Atatürk Mahallesi Çilingir

Çankaya Mahallesi Çilingir

Sinan Mahallesi Çilingir

Çaybaşı Mahallesi Çilingir

Ayanoğlu Mahallesi Çilingir

Zerdalilik Mahallesi Çilingir

Zafer Mahallesi Çilingir

Memurevleri Mahallesi Çilingir

Erenköy Mahallesi Çilingir

Bahçeyaka Mahallesi Çilingir

Baraj Mahallesi Çilingir

Deniz Mahallesi Çilingir

Arapsuyu Mahallesi Çilingir

Gebizli Mahallesi Çilingir

Ermenek Mahallesi Çilingir

Pınarlı Mahallesi Çilingir

Uluç Mahallesi Çilingir

Gençlik Mahallesi Çilingir

Çamlıbel Mahallesi Çilingir

Sütçüler Mahallesi Çilingir

Barış Mahallesi Çilingir

Güzelyurt Mahallesi Çilingir

Fatih Mahallesi Çilingir

Bahçelievler Mahallesi Çilingir

Çıplaklı Mahallesi Çilingir

Göçerler Mahallesi Çilingir

Altınova Sinan Mahallesi Çilingir

Esentepe Mahallesi Çilingir

Gülveren Mahallesi Çilingir

Altıntaş Mahallesi Çilingir

Altınova Orta Mahallesi Çilingir

Demircikara Mahallesi Çilingir

Göksu Mahallesi Çilingir

Yeşilbayır Mahallesi Çilingir

Yeşildere Mahallesi Çilingir

Sarısu Mahallesi Çilingir


Çilingir Tarifesi 2023 Yılı Çilingir fiyat listesi aşağıdadır.

Sabah 08:00 / Akşam 19:00 Saatleri Arası Çilingir Fiyat Listesi


Oto çilingir araba kapısı açma fiyatları ile ilgili iletişime geçerek konumunuzu belirterek özel fiyat alabilirsiniz.

İstisnai durumlarda ve özel günlerde fiyat farklılıkları oluşabilir servis talebinden önce iletişime geçerek fiyat aldıktan sonra hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

+23 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.